Şirinyalı Mh.1486 Sk. Siya Sitesi A Blok No:2/19 Muratpaşa ANTALYA Pazartesi - Cuma 08:30-17:30 0 (530) 236 04 51

Sizin Hikayeniz

Rahime Şahin’in Hikayesi

Merhaba, ben Rahime Şahin. Dr.Tonguc Gündüz’ün hastasiyim. Birçok hastaneye gidip bir sürü tetikler yapılmasına rağmen bir sonuç bulunamamıştı. Benim ümidim tükenmiş, bedenim yıpranmış, psikolojik olarak berbat bi durumdaydım. Tavsiye üzere kendisiyle tanıştım. Rabbime binlerce kez şükrediyorum, onu ve ekibini tanıdığıma. Bunu gönlüm rahat söyleyebilirim. Birçok hastane gezdiğim için bizimle o kadar güzel ilgilendiler ki, Tonguç Bey gerek psikolojimizi, gerek sıkıntımızı bunu inanın kelimemelerle ifade edemiyorum. Şu an bunları yazarken çok ama çok duygulandım benim ve eşimin hiçbir problemi olmamasına rağmen çocuk sahibi olamıyorduk. Rabbim ve Tonguç Bey’in sayesinde bir oğlumuz oldu dünyanın en mutlu çift yaptı bizi. Ona ölene kadar minnettar kalacağım. Allah ondan razı olsun, çok şükür.

 

Özlem D.’nin Hikayesi

Öncelikle herkese selamlar! Doktorum Tonguç Bey’e, hastaneye, hemşirelere çok çok teşekkür ederim. Benim tam 9 yıllık çocuk özlemim allahın izniyle ve doktorum sayesinde son buldu. Çocuğumu sağ sağlim kucağıma aldım. Çok guzel bir duygu,  herkesten allah razı olsun.  Tekrardan doktoruma ve hastaneye teşekkür ederiz. Eşimin adına ve kendi adıma…
 

 

Ekin D.’nin Hikayesi

Öncelikle tavrı ile bize güven veren Tonguç Bey’e sonsuz teşekkürler. Kendisi tanıdığım en Babacan doktor. Ekip ise muhteşem insanlardan oluşuyor. Hepsinin olayla hakimiyeti çok yüksek ve tartışılmaz. Biz 3. denememizde çocuk sahibi olduk. Kimse umutsuzluğa kapılmasın herşey en doğru zamanda gerçekleşiyor. Biz tercihimizde Tonguç bey ve ekibinden tedavi sürecinde hiç şüphe duymadık. Hepsine tek tek destekleri ve yardımları için teşekkür ediyoruz. 

 

Hafise K.’nin Hikayesi

Ben Hafise K. Bizim hikayemiz  6 yıl önce başladı. Eşim çalışıyor ben ev hanımıyım. Evlendikten sonra herkesin hayal ettiği gibi bizde bebek sahibi olmak istedik. 1 ay 2 ay derken 1 yıl oldu ve biz bebek sahibi olamadık. Eşimle birlikte doktora gittik testler yapıldı, bakıldı ikimizde de sorun çıkmadı. Tedaviye başladık. Önce ilaç tedavisinden sonuç alamadık, daha sonra 3 kez aşılama yine sonuç negatif oldu. Doktorumuz  tüp bebekten başka çaremiz kalmadığını söyledi. Biz de tüp bebek merkezi araştırmaya başladık. Eşimin bir tanıdığı sayesinde Antalya Anadolu hastanesinin iyi olduğunu öğrendik. İlk önce görüşmeye gittik, doktorumuz hastahane çalışanları çok iyi güler yüzlü ilgili kişilerdi bize güven sağladılar. Tekrar testler yapıldı,  ikimizde de sorun çıkmadı ve tedaviye başladık. Önce iğneler yumurta toplama işlemi yapıldı, ilk transferi oldum sonuç negatif oldu. İkinciyi denedik sonuç pozitif oldu ama düşükle sonuçlandı eşim ve ben yıkıldık bir süre dinlenmeye toparlanmaya karar verdik. Üç şansımız vardı ikisi olamamıştı aradan 2 yıl geçti son şansımızı denemek için tekrar gittik ve üçüncü de mutlu son. Önce test yaptırdık sonuç pozitif olunca yaşadığımız mutluluk tarif edilemez herşey yolunda gitti ve kızımı kucağımıza aldık yüzümüzden gülümseme hiç eksik olmadı bize bu mutluluğu yaşatan doktorumuz Tonguç bey ve ekibine çok teşekkür ederiz.